Strefa Chilloutu X-BIONIC i CHIAS|Bike Challenge

Już niedługo do Wrocławia i Poznania zjadą rowerzyści, aby wziąć udział w Bike Challenge. Na miejscu nie zabraknie X-BIONICA. Nie będziemy jednak sami! Zabieramy ze sobą CHIAS – smaczne przekąski zamknięte w butelce.

Zmagania na trasie będą ciężkie, a pogoda mamy nadzieję wzorowa, więc razem z CHIAS szykujemy dla Was wyjątkową strefę chilloutu. Na miejscu będziecie mogli: skorzystać z trenażerów Shimano przetestować odzież X-BIONIC na rowerze Shimano, zrelaksować się na leżakach X-BIONIC oraz oczywiście spróbować napojów CHIAS.

Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy zaprezentować Wam nowość, która naszym zdaniem na stałe wejdzie do jadłospisów ludzi kochających aktywny tryb życia. Przekąski CHIAS są bogate w substancje odżywcze i doskonale nawadniają organizm. Ale to przecież nie jedyny powód, dla którego warto będzie nas odwiedzić!

Okazja żeby poczuć się jak profesjonalista i spróbować produktów z najwyższej półki nie trafia się codziennie. Taka właśnie jest odzież X-BIONIC – zaprojektowana przez naukowców, wybierana na całym świecie przez sportowców.  W naszej strefie relaksu damy Wam możliwość przetestowania jej i wykręcenia kilku kilometrów na trenażerach dostarczonych przez Shimano.

strona www

Szukajcie nas w strefie expo (a przed wydarzeniem i po wydarzeniu na Facebooku), będziemy tam przez cały czas trwania imprezy!

Więcej informacji znajdziecie na stronie CHIAS  oraz na naszym Instagramie (@xbionicpolska)